Yükleniyor...

Sütbank Nedir

Anasayfa / Projeler / Sütbank Projemiz / Sütbank Nedir

Sütbank Nedir

Anasayfa / Projeler / Sütbank Projemiz / Sütbank Nedir

Yatırım Deyince Sütbank 
 
Sütbank yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsattır. Çünkü hayvanların sigortası, yem giderleri, veteriner giderleri, kısacası hayvan ile ilgili bütün giderler işletmenin kendine aittir. Katılımcı işletmeye dahil olduğu günden itibaren süt paraları otomatik ödeme sistemleriyle hesaplarına Özkan Hayvancılık tarafından gönderilecektir. 
 
Firmamız tarafından sunulan Süt Bankası hizmetimizde, geçici satın alma (kiralama) yöntemiyle  her ineği birim fiyatı 6.000,00 TL 120 Litre'dir. 
 
Alınan hizmetin hemen sonrasında, yılın 12 ayı garanti olarak aylık her inek için ulusal süt konseyinin belirlemiş olduğu fiyat üzerinden hesaplanarak 120 litre süt bedeli  katılımcılarımızın hesabına aktarılmaktadır. Kuru dönem kesintisi yapılmamaktadır.
 
Üretilen sütlerin tamamını şoklama tekniği ile muhafaza edilip, en karlı şekilde satım işleri yapılmaktadır. Satın almış olduğunuz hayvan karşılığında, hayvanların beslenme, bakım, veteriner, sigorta vb. masrafları firmamız tarafından karşılanmaktadır.
Özkan Hayvancılık
 
Katılımcı sistemden çıkmak istediğiniz zaman yatırmış olduğu 6,000 TL inek ücretini her hangi bir kesinti olmadan alacaktır. 
 
Firma Profili 
 
Firmamız ÖZKAN HAYVANCILIK adı altında merkezi Konya ili Karapınar ilçesi Cumhuriyet Mahallesi mevkiinde kurulmuştur.

Diğer Projelerimiz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0534) 656 0 050

Copyright © 2017 - Her Hakkı Saklıdır. - Powered by Garbiyar Medya