Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Firmamız ÖZKAN HAYVANCILIK adı altında merkezi Konya ili Karapınar ilçesi Cumhuriyet Mahallesi mevkiinde 5.000 metre kare alan üzerine kurulmuştur.  Şirketin amacı, sağlıklı ortamlarda, sağlıklı yemlerle beslenmiş hayvanlardan kalite kurallarına uygun, hijyen koşulları sağlanmış, soğuk zinciri oluşturulmuş içilebilir süt üretmektir.

Ayrıca, firmamız kendi yeminin temini için de yatırımlarına devam etmektedir. Hayvan ırkı olarak tercih edilen Holstein cinsi süt ineği, Almanya orijinlidir ve ağırlığı ortalama 450-550 kilogram arasındadır. Yıllık süt verimi minimum 11.000 litredir. Hayvanların tüm aşı ve testleri yapılmıştır.

Özkan Hayvancılık, sağlıklı ve hijyenik ortamı oluşturmak için teknolojinin son olanaklarını kullanarak, makine ve ekipmanlarını dünya markaları ve sektörün önde gelen firmalarından temin etmiştir.

Şirketin çevreye verdiği önem açısından, hayvan dışkılarının geri dönüşümünü sağlamak kendi tarlalarımızda doğal gübre olarak kullanılmaktadır.

Araştırma ve geliştirmeye büyük önem veren kurumumuz hayvancılıkla ilgili tarım ürünlerini, barınaklarını modern koşullarda en yüksek verim almak için sürekli ilerleme, araştırma ve ilgili kurum ve kuruluşlara işbirliği içinde üretmektir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0534) 656 0 050

Copyright © 2017 - Her Hakkı Saklıdır. - Powered by Garbiyar Medya